Stlačte "Enter" a prejdite na obsah

Veľkonočný update pre telefóny BlindShell Classic 2

Veľkonočný update pre telefón BlindShell Classic 2 rozširuje možnosti telefónu o 4 ďalšie žiadané aplikácie: Čítačka dokumentov, Video kamera, Video prehrávač a Krokomer. Tieto aplikácie budú dostupné na stiahnutie cez Katalóg aplikácii.

Čítačka dokumentov

Táto aplikácia vám umožňuje čítať dokumenty vo formátoch PDF, program Microsoft Word, PowerPoint Prezentácie, Rich Text a TXT. Užívatelia si môžu čítať dokumenty postupne alebo sa pohybujú v texte podobne ako v našom webovom prehliadači. Hľadanie je tiež podporované. Aplikácia bude integrovaná so zvyškom nášho rozhrania telefónu, takže bude možné otvoriť dokument z webovej stránky pomocou nášho webového prehliadača, zobraziť e-mailové prílohy alebo súbory odoslané na aplikácie tretích strán, ako napríklad WhatsApp, Messenger atď. Prečítať je možné aj dokumenty manuálne skopírované na interné úložisko alebo na kartu SD z počítača.

Video kamera

Aplikácia video kamera môže nahrávať video pomocou fotoaparátu telefónu. Nahrané videá je možné zdieľať pomocou e-mailu alebo aplikácii tretích strán.

Video prehrávač

Video prehrávač vám umožňuje prehrávať videá. Sú podporované všetky štandardné formáty, ako je MP4, AVI, MKV, WMV. Video súbory môžu byť zaznamenané pomocou aplikácie fotoaparátu, sťahovať z webového prehliadača, prijaté pomocou e-mailu alebo aplikácie tretej strany, napríklad WhatsApp. Používatelia si môžu vybrať, či chcete uprednostniť orientáciu videa na šírku alebo výšku obrazovky.

Krokomer

Krokomer je aplikácia na sledovanie dennej aktivity (kroky, vzdialenosť, doba pohybu  a kalórie). Je možné zobraziť históriu a štatistiky dennej aktivity používateľa. Po aktivácii Krokomer počíta kroky automaticky, celý de§ na pozadí.