Lupa Compact Mini

390,00  vrátane DPH

Malá prenosná elektronická čítacia lupa od holandskej firmy Optelec. Momentálne je táto lupa jednou z najľahších ako aj najlacnejších prenosných lúp.

Dostupné na objednávku

Katalógové číslo: 801 Kategórie: Značky: , , ,

Popis

Je malá prenosná elektronická čítacia lupa od holandskej firmy Optelec. Momentálne je táto lupa jednou z najľahších ako aj najlacnejších prenosných lúp. Jej hmotnosť je iba 134 g aj s batériami, pričom batérie sú umiestnené priamo v lupe.

Keďže lupa disponuje Líthium-iontovou batériou, dosiahne vďaka nej vyššiu výdrž bez pamäťového efektu. Znamená to, že môžete lupu kedykoľvek nabíjať. Jej veľmi malé rozmery ju predurčujú na každodenné používanie a nosenie so sebou.

Displej je v klasickom zobrazení 4:3 TFT s uhlopriečkou 3,5“ (8,75 cm). Zväčšenie je možné voliť po krokoch a to 5x, 7,5x a 10x. Zväčšovať a zmenšovať sa dá aj približovaním a odďaľovaním od snímaného predmetu, v tom prípade je možné meniť zväčšenie od 2x do 11x. Medzi jej ďalšie funkcie patrí možnosť nastavenia rôznych farebných kontrastov (tzv. režim semicolor), plne farebný režim, zväčšovanie pomocou jedného tlačidla a zmrazenie obrazu, pričom zmrazený obraz sa dá následne modifikovať (zväčšiť, zmenšiť, zmeniť kontrast).

Technické parametre:

  • Výdrž batérie: 3,5 hodiny
  • Váha: 134g
  • Rozmery: 90x70x17mm
  • Súčasťou balenia je praktická brašňa a nabíjačka