Compact 6 HD Speech s SK hlas. výstupom – prenosná elektronická čítacia lupa 0,5 – 21x

1100,00  vrátane DPH

Elektronická čítacia lupa Compact 6 HD Speech je prenosná lupa s 6 palcovou dotykovou obrazovkou a slovenským hlasovým výstupom. Lupu možno nosiť so sebou a používať v teréne.

Popis

Elektronická čítacia lupa Compact 6 HD Speech je prenosná lupa s 6 palcovou dotykovou obrazovkou a slovenským hlasovým výstupom. Vďaka malej veľkosti možno lupu nosiť so sebou a používať v teréne. Hrúbka lupy je len 14 mm. Lupu ovládate pomocou 6 palcového dotykového displeja s vysokým rozlíšením (HD). Zväčšenie je plynulé v rozmedzí 0,5x až 21x.

Rozpoznávanie a hlasy sú k dispozícii vo viac ako 19 jazykoch vrátane slovenčiny. Rozpoznávanie textu funguje jednoducho. Stačí podržať lupu nad predlohou a stlačiť tlačidlo snímania obrazu. Lupa predlohu vyfotografuje, rozpozná a začne čítať.

Zariadenie má odnímateľný stojan, vďaka ktorému je možné displej ľahko umiestniť v optimálnom náklone pre lepšie čítanie. Prebudenie z pohotovostného režimu trvá len 2 sekundy – je teda ihneď pripravená na použitie. Compact 6 HD má len 2 tlačidlá po stranách – jedno pre zapnutie a vypnutie lupy, druhé pre zachytenie snímku predlohy. Všetko ostatné (úprava miery zväčšenia, hlasitosť čítania a pod.) sa ovláda dotykom. Toto zariadenie vám umožní pohodlné čítanie doma aj v teréne vďaka malým rozmerom a nízkej váhe. Používať ju môžete na čítanie doma (napr. Televízny program, recepty pri varení), tak aj v teréne (cenovky v obchode, cestovné poriadky).

 

Technické informácie

Zväčšenie                               <0.5 – >21 krát

Režimy zobrazenia                Plnofarebný fotografický režim, Vysoký kontrast – biela na čiernej, Vysoký kontrast – čierna na bielej, Vysoký kontrast – farebná kombinácia 1, Vysoký kontrast – farebná kombinácia 2

Zaostrovanie                           Automatické

Obrazovka                              6” TFT

Rozlíšenie obrazovky             1280 x 720

Rozmery                                183 x 95 x 14 mm

Hmotnosť                               270 gramov / 9.5 unce

Hmotnosť čítacieho stojanu   110 gramov / 3.0 unce

Batéria                                     priemerne 3 hodiny používania, priemerne 2 hodiny nabíjania

Li-poly batéria                          nabíjateľná, 3.7V 2600mAH