Stlačte "Enter" a prejdite na obsah

Čo je nové v programe ZoomText 2020

Rýchlejší a stabilnejší ZoomText

Teší nás, že môžeme oznámiť vydanie ZoomText-u 2020. Vývojári z Freedom Scientific strávili rok optimalizáciou software-u, čo vyústilo do zlepšení rýchlosti a výkonu, ktoré robia zo ZoomText-u 2020 najlepšiu verziu vôbec.

Ak používate v ZoomText-e AppReader s Google Chrome, všimnete si, že web stránky sa otvárajú podstatne rýchlejšie. Taktiež navigácia je výrazne vylepšená, zdokonalená je funkcionalita fókusu, kurzora i odozvy. Ak používate Gmail alebo Facebook, oceníte lepšie sledovanie kurzora.

V minulosti, keď ste mali spustený AppReader s Chromom, mohlo trvať 5 až 15 sekúnd, kým sa AppReader spustil na dynamických web stránkach. So ZoomText-om 2020 bol tento čas zredukovaný pod jednu sekundu. Okrem toho sa môžete tešiť na lepšiu navigáciu pri odkazoch, riadkoch, slovách, vetách a odstavcoch.

Aby ste mohli využiť tieto vylepšenia, neváhajte si čo najskôr stiahnuť a nainštalovať ZoomText 2020.

ZoomText je teraz optimalizovaný pre 64-bitový OS Windows

ZoomText 2019 a staršie verzie bežali ako 32-bitové programy na počítačoch so 64 bitovým Windows. ZoomText 2020 teraz beží ako 64-bitový program. Vďaka tomu vám môžeme priniesť rýchlejší a výkonnejší ZoomText.