Vianočná akcia 2010

Mená výhercov

Výhercom gratulujeme!!!

Vianočná akcia

V mesiaci december 2010 sme pre Vás pripravili vianočnú akciu s možnosťou vyhrať zaujímavé a hodnotné ceny. Podmienkou zaradenia sa do súťaže je akýkoľvek nákup tovaru v našich predajniach v Bratislave, Košiciach do 22. decembra a v a v Levoči do 23.12.2010. Nákup je možné urobiť osobne, alebo prostredníctvom objednávky na dobierku a tým je splnená podmienka zaradenia. Nákup môže byť v akejkoľvek hodnote. Pri nákupe odporúčame zanechať telefonický alebo e-mailový kontakt, aby sme Vás mohli informovať o výhre.

Do súťaže sú venované tieto ceny:

Výhercovia budú o výhre oboznámení dňa 29.12.2010 po 15:00 hodine.

K vianočným akciovým ponukám je zaradená aj možnosť zadarmo získať elektronickú čítaciu lupu Aukey, a to pri zakúpení špeciálneho programu umožňujúceho hlasový výstup a zväčšené zobrazovanie na PC pre nevidiacich – Jaws+Magic. Elektronická čítacia lupa Aukey Vám bude vydaná priamo pri kúpe programu Jaws+Magic.

Pre užívateľov, ktorí si zakúpili MobileSpeak pred termínom september 2009 a chceli by využívať výhody novej verzie 4.6, ponúkame možnosť do konca roka 2010 zakúpiť si upgrade (aktualizáciu) programu MobileSpeak v akciovej cene 100 Eur (bežná cena 150eur). S novou verziou programu MobileSpeak dostanú tiež zdarma aplikácie Mobile Magnifier (na zväčšené zobrazenie na displeji telefónu), aplikáciu Daisy Player (na prehrávanie zvukových kníh vo formáte Daisy), aplikáciu na rozpoznávanie farieb a rôzne hry určené pre nevidiacich.
Všetky mobilné telefóny zakúpené u nás so špeciálnym programom MobileSpeak 4.6 majú nahratú licenciu zo Slovenskej knižnice pre nevidiacich na prehrávanie zvukových kníh.

späť