Mobilný telefón Smartvision2 (Kapsys2)

Do našej ponuky sme zaradili nový mobilný telefón od spoločnosti Kapsys v slovenskej verzií. Jeho názov je SmartVision2. Je to nasledovník populárneho smartfónu SmartVision.

Oproti predchodcovi je podstatne výkonnejší, procesor má 4- jadrá 64-Bit 1.3Ghz, operačná pamäť : 2GB, vnútorná pamäť: 16GB ktorú je možné rozšíriť na 80GB pomocou SD karty. Má navyše 2Mpx prednú kameru a novú zadnú kameru Sony s 8Mpx rozlíšením. Kapacita batérie je navýšená oproti predchodcovi o 1/3, presnejšie 2700mAh. Dátové prenosy 4G/LTE, 3G+/3G, 2G, Wifi 802.11 a/b/g/n 5Ghz, USB v novej verzií C, vylepšené GPS a je doplnený o systém Glonass. Operačný systém je vo verzií Android 6.0.

Medzi zaujímavé aplikácie dodávané výrobcom patrí BookReader, detektor svetla, vylepšené OCR. BookReader aplikácia slúži na čítanie elektronických dokumentov (txt, docx, pdf).

Mobilný telefón Kapsys SV1/SV2 bez špeciálneho programu Kapsys SV1/SV2 aplikácia nie je funkčná a teda by neplnila účel na ktorý je určený. Aplikácia Kapsys SV1/SV2 je samostatná položka – software ktorý sa dodatočne inštaluje do mobilných telefónov Kapsys SV1/SV2. Uvedený telefón je tiež možné zakúpiť aj s inou špeciálnou aplikáciou napr. Corvus.

 

späť